Trening kompetencji przyszłości – warsztaty dla młodzieży

„Trening kompetencji przyszłości – żonglowanie jako metoda wspierająca koncentrację” Katarzyna Kurowska
2 października 2023 r., godz. 9.00 i 11.00

Zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych na wyjątkowe warsztaty pt. „Trening kompetencji przyszłości – żonglowanie jako metoda wspierająca koncentrację”. Warsztaty wykorzystujące elementy sztuki cyrkowej angażującej ciało i umysł pomogą uczestnikom rozwinąć zdolność współpracy, skutecznej komunikacji i koncentracji. Zajęcia, otwierające nowy projekt Biblioteki “Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!”, poprowadzi Katarzyna Kurowska specjalizująca się w pedagogice zabawy – od ponad 10 lat prowadzi warsztaty i tworzy autorskie programy edukacyjne w oparciu o sztukę cyrkową.

Warsztaty dla młodzieży 14+. Zapraszamy grupy zorganizowane.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910.

Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2

„Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!” to 10 ciekawych, angażujących doświadczeń edukacyjnych prowadzonych przez charyzmatycznych i kompetentnych specjalistów. Spotkania i warsztaty wzbogacą uczestników o wiedzę i narzędzia wspierające rozwój kompetencji miękkich, związanych z kształtowaniem umiejętności komunikacyjnych, kreatywnego i krytycznego myślenia, wspomagające rozwój osobisty, umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odkrywania swoich mocnych stron oraz ułatwiających naukę. Zainwestuj w siebie, zapisz się na nasze spotkania, zapraszamy!

Projekt skierowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Wszystkie spotkania są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”

Plakat informujący o spotkaniu organizowanych w ramach pprojektu „Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!”. Katarzyna Kurowska (Talerzyk Możliwości) „Trening kompetencji przyszłości, żonglowanie jako metoda wspierająca koncentrację” – warsztaty. 2.10.2023 r., godz. 9.00 i 11.00. Czas trwania: 60 minut. Spotkanie dla młodzieży 14+. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910. Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2. Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”. Poniżej logo Fundacji, programu „InwestorJA” i Biblioteki.