Święto Postaci z Bajek

U góry: zawieszona na sznurku rakieta i planeta, poniżej napis "Święto postaci z bajek", na dole grafiki zielony potworek z trojgiem oczy na słupkach, kosmonauta, królik z szeroko uśmiechniętą buzią i żółty chomik.

Jaś i Małgosia, Baba Jaga, Królewna Śnieżka, krasnoludki – któż nie zna tych bajkowych postaci! 

17 i 18 czerwca Oddział dla dzieci zaprosił przedszkolaków do wspólnego świętowania Dnia Postaci z bajek. Dzieci obejrzały odegrany przez bibliotekarki spektakl pt. “Bajkowy ambaras” dowiadując się, dlaczego bohaterowie uciekli ze swoich bajek, by potem uczestniczyć w wesołej zabawie pokonując baśniowy tor przeszkód. Dziękujemy przedszkolakom za uśmiech i wspólną zabawę!

Fotorelacja ze spotkania:

Miejskie Przedszkole nr 16 w Puławach grupa I

Miejskie Przedszkole nr 16 w Puławach grupa II

Niepubliczne Przedszkole “Marchewkowe Pole” w Puławach

Publiczne Przedszkole Integracyjne im. Kubusia Puchatka i Miejskie Przedszkole nr 7 w Puławach

 

Przedstawienie, w wykonaniu bibliotekarzy z Biblioteki Miejskiej, dla dzieci przedszkolnych z okazji Dnia Postaci z Bajek. Przebrani bibliotekarze mający za plecami czerwona kurtynę odgrywają swoje role.

                                             fot. K. Żaczek

Grupa dzieci w wieku przedszkolnym puszcza bańki na trawie przed Biblioteką Miejską. Spotkanie w ramach Dnia Postaci z Bajek zorganizowanego przed Biblioteką Miejską.

                                            fot. K. Żaczek

Na pierwszym planie rysunek Świnki Peppy, za nią Kubusia Puchatka i Psiego Patrolu, jako elementy dekoracyjne na bramki do gry w krykieta. Na drugim planie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z dorosłymi trzymając się za ręce bawią się w kółku. Spotkanie w ramach Dnia Postaci z Bajek zorganizowanego przed Biblioteką Miejską.

                                           fot. K. Żaczek