Święto Wolnych Książek

Grafika "Święto wolnych książek" utrzymana w kolorystyce białoczerwononiebieskich pasów. Tekst: "Święto wolnych książek. 15.06.2021. Bezpłatna wymiana książek. Przynieś lub zabierz - dziel się z innymi!" Czerwona i niebieska książka biegną.

Dziel się książkami w Alei Wolnych Książek!
We wtorek 15 czerwca w godz. 10.00-17.00 zapraszamy na teren zielony przed Biblioteką Miejską (ul. Głęboka 7A) na Święto wolnych książek.

Zdarza się, że na naszych półkach znajdują się pozycje, które już przeczytaliśmy i chętnie oddamy je komuś innemu, bądź też szukamy dobrej lektury – Święto Wolnych Książek to znakomita okazja, zarówno do “uwolnienia” książek, jak i znalezienia idealnej lektury na wakacje.

W Alei Wolnych Książek na nowych właścicieli czekać będzie literatura dziecięca i młodzieżowa, beletrystyka oraz publikacje popularnonaukowe.

Książki można przynosić codziennie w godzinach pracy Biblioteki Miejskiej i Filii lub w dniu akcji.

Przyjdź i sprawdź jakie skarby kryje Aleja Wolnych Książek i dziel się radością czytania!

 

Plakat informujący o "Święcie wolnych książek" utrzymany w kolorystyce białoczerwononiebieskich pasów. Tekst: "Święto wolnych książek. 15.06.2021. w godz. 10.00-17.00. Bezpłatna wymiana książek. Przynieś lub zabierz - dziel się z innymi! Przyjdź i sprawdź jakie skarby kryje Aleja Wolnych Książek. Przygarnij książkę, która czeka na Ciebie i... nic nie kosztuje. Szczegóły: www.biblioteka.pulawy.pl, logo Facebook Biblioteka Miejska w Puławach". Na plakacie niebieska i czerwona książka biegną, poniżej widok na fronton biblioteki i logo Biblioteki z adresem "Biblioteka Miejska w Puławach, ul. Głęboka 7A".