Z książką w świat

Kolorowa falbanka przedstawiająca otwartą książkę zza której wyłania się buzia dziecka. Napis "Z książką w świat"

Warto wyruszyć w świat z książką!

Nasza przygoda z magicznym światem literatury trwa nadal. We wrześniu zapraszamy przedszkolaków na spotkanie z uwielbianą przez najmłodszych Czytelników Kicią Kocią oraz Barbarą Supeł – autorką bestsellerowej serii o Jadzi i Stasiu Pętelce. Młodzież natomiast ruszy tropem tajemnic i zagadek kryminalnych z Małgorzatą Strękowską-Zarembą, a z Joanną Jagiełło porozmawia o spełnianiu marzeń i zmianach w nich zachodzących – czyli o tym, co ważne dla nastolatków. Spotkania są zamknięte, adresowane do przedszkoli i szkół podstawowych.

Ponadto dzieci i młodzież będą mogły zaprezentować swoje talenty artystyczne biorąc udział w konkursie plastycznym na wykonanie zakładki do książki, które zostaną potem zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Konkurs plastyczny: szczegóły TUTAJ.

Projekt „Z książką w świat” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.