„Rewolucja technologiczna” – wykład dla młodzieży

„Rewolucja technologiczna – droga rozwoju” Marcin Wolski
wykład

21 listopada 2023 r., godz. 10.00

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy na interaktywny wykład „Rewolucja technologiczna – droga rozwoju”, który pozwoli zapoznać się z działaniem i zastosowaniem nowych technologii mających ułatwiać naukę i inne dziedziny życia. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak nowinki technologiczne mogą kształtować przyszłość pracy, edukacji i rozrywki oraz, w jaki sposób mogą one zainspirować młodych ludzi do ich wykorzystania w swojej przyszłej karierze i życiu osobistym.

Spotkanie poprowadzi Marcin Wolski – Prezes Stowarzyszenia EDUKACJA 3.0, menadżer i trener specjalizujący się we wdrażaniu nowych technologii w edukacji i kulturze. Doświadczony edukator w zakresie TIK i STEAM. Pomysłodawca i koordynator cyfrowych projektów młodzieżowych, popularyzator nauki, wykładowca Uniwersytetu Dziecięcego UMCS. Założyciel Ośrodka Badawczo-Rozwojowego EDUKACJA 3.0.

Czas trwania: 80 minut

Zapraszamy grupy zorganizowane

Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910

Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!” dofinansowanego przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”.

Plakat informujący o spotkaniu organizowanych w ramach projektu „Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!”. Marcin Wolski "Rewolucja technologiczna - droga rozwoju” – wykład. 21 listopada 2023 r., godz. 10.00. Czas trwania: 80 minut. Spotkanie dla młodzieży 14+. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910. Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2. Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”. Poniżej logo Fundacji, programu „InwestorJA” i Biblioteki.