„Pofilozofujmy czyli trening krytycznego myślenia” – spotkanie dla młodzieży

„Pofilozofujmy, czyli trening krytycznego myślenia” Przemek Staroń
spotkanie dla młodzieży
4 stycznia 2024 r., godz. 11.00

Młodzież ze szkół ponadpodstawowych serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Pofilozofujmy, czyli trening krytycznego myślenia”, który poprowadzi Przemek Staroń – psycholog, kulturoznawca, filozof i pedagog uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku. Na spotkaniu młodzież dowie się jak wyjść poza schemat i wypracować metody samodzielnego, nieszablonowego myślenia, które może zaowocować kreatywnymi i innowacyjnymi działaniami.

Czas trwania: 70 minut

Zapraszamy grupy zorganizowane.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910

Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!” dofinansowanego przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”.

Plakat informujący o spotkaniu organizowanych w ramach projektu „Strefa Rozwoju – przyszłość należy do Ciebie!”. Przemek Staroń „Pofilozofujmy, czyli trening krytycznego myślenia” – warsztaty. 4 stycznia 2024 r., godz. 11.00. Czas trwania: 70 minut. Spotkanie dla młodzieży 14+. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910. Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2. Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”. Poniżej logo Fundacji, programu „InwestorJA” i Biblioteki.