“Podróże na krańce świata i w głąb siebie” Jan Mela/ Ciekawi świata

“Podróże na krańce świata i w głąb siebie” Jan Mela
spotkanie podróżniczo-motywacyjne
4 czerwca 2024 r., godz. 10.00

Młodzież 15+ serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jaśkiem Melą, który swoją historią życia udowadnia, że jedyne co nas ogranicza to przeszkody, które stawiamy sobie sami. Nasz Gość podzieli się swoimi doświadczeniami z wyprawy na bieguny – odbytej z Markiem Kamińskim, której podjął się już jako osoba z niepełnosprawnością, opowie także, jak nauczyć się pokonywać przeciwności, które nie zawsze są tylko natury fizycznej.

Jan Mela – najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów Ziemi w ciągu jednego roku. Jednocześnie pierwsza osoba z niepełnosprawnością, która dokonała takiego wyczynu. Założyciel fundacji “Poza Horyzonty” i współautor programu podróżniczego „Między biegunami” emitowanego na antenie Radia Kraków. Bohater filmu fabularnego zatytułowanego „Mój biegun” (2011). Jan Mela jest także zdobywcą najwyższego szczytu Afryki – Kilimandżaro, najwyższego szczytu Kaukazu – Elbrusa oraz ściany skalnej El Capitan w Kalifornii w USA.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 81 45 11 910

Mediateka. ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/

Ciekawi świata. Spotkanie podróżniczo-motywacyjne Jana Meli pt. "Podróże na krańce świata i w głąb siebie". 4 czerwca 2024 r., godz 10.00. Spotkanie dla młodzieży 15+. Zapraszamy grupy zorganizowane. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910. "Wolność jest super. A wszelkie ograniczenia są w głowie, a nie w nogach". Jan Mela/ ZłoteMotywatory.pl. Dofinansowano ze środków Ministra kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.