Brzmienia Australii – warsztaty dla dzieci

“Brzmienia Australii” Poznajemy Świat
warsztaty
28 września 2023 r., godz. 10.45

Dzieci w wieku 6 -9 lat zapraszamy na warsztaty “Brzmienia Australii”, które poprowadzą podróżnicy z Poznajemy Świat. Podczas spotkania dzieci usłyszą wiele ciekawostek o Australii oraz poznają instrumenty i muzykę tego kontynentu. Będą miały także okazję zagrać na różnych instrumentach, doświadczyć ich brzmienia, a także odkryć, że dźwięk można nie tylko usłyszeć, ale również poczuć i zobaczyć.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 9 lat.
Ilość miejsc ograniczona – spotkanie tylko dla jednej grupy zorganizowanej, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910.

Grupa podróżników Poznajemy świat prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży, odkrywając przed nimi świat. Zaprasza uczestników w wyjątkowe podróże do 50 państw rozproszonych po różnych kontynentach. Twórcy multisensorycznej metody „Nauczanie przez Podróżowanie” opartej m.in. na elementach pedagogiki montessoriańskiej. Jak sami o sobie mówią: „Nasze zajęcia budują bliskość z innymi ludźmi i postawę empatii wobec każdego człowieka. Uczymy, jak wiele łączy ludzi z różnych zakątków globu i przygotowujemy dzieci do odważnego życia w świecie pełnym różnorodności. Warsztaty ukazują kulturę i zwyczaje mieszkańców innych państw oraz tłumaczą, że wszyscy mieszkańcy Ziemi są wzajemnie od siebie zależni.”

Plakat zapraszający na spotkanie organizowane w ramach projektu "Ciekawi świata". Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza Poznajemy świat "Brzmienia Australii" warsztaty dla dzieci 6-9 lat. Zapraszamy grupy zorganizowane. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910, 28 września 2023, godz. 10.45, Mediateka, ul. Wojska Polskiego, wstęp wolny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poniżej logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki i patronów medialnych.