Boom na komiksy i gry w bibliotece

U góry: głowa lisa i logo "Boom na komiksy i gry planszowe w bibliotece", poniżej borsuk w spodniach ze szczotką w dłoni, obok prosiaczek, pomiędzy nimi biały dymek z tekstem "Boom na komisy i gry w bibliotece". Poniżej na pomarańczowym tle tekst: "Warsztaty tworzenia komiksów".

Komiks jest świetnym sposobem na zachęcenie młodego czytelnika do czytania.
Niewielka ilość słów i barwne rysunki, które często bawią do łez, skłaniają do sięgnięcia po lekturę.

Wszystkich miłośników komiksów w wieku 8 – 13 lat zapraszamy 5 listopada 2021 r. o godz. 17.00 do Oddziału dla dzieci (ul. Głęboka 7A) na warsztaty tworzenia komiksów. Podczas spotkania młodzi Czytelnicy będą mieli okazję wcielić się w rolę ilustratora i autora tekstu oraz stworzyć unikatowy, oryginalny komiks.

Pamiętajcie! Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: 81 45 11 902.

Spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji “BOOM na komiksy i gry planszowe w bibliotece”, której organizatorami są Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Wydawnictwo Egmont.

U góry: głowa lisa i logo "Boom na komiksy i gry planszowe w bibliotece", poniżej borsuk w spodniach ze szczotką w dłoni, obok prosiaczek, pomiędzy nimi biały dymek z tekstem "Boom na komisy i gry w bibliotece". Poniżej na pomarańczowym tle tekst: "Warsztaty tworzenia komiksów dla dzieci w wieku 8-13 lat. 5 listopada 2021 r., godz. 17.00. Oddział dla dzieci, Biblioteka Miejska w Puławach, ul. Głęboka 7A. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod nr 814511902", logo "Biblioteka Miejska. Dobre miejsce dla każdego", "zapraszamy".