Wyniki konkursu plastycznego “Moja wymarzona podróż”

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za udział w konkursie plastycznym “Moja wymarzona podróż” polegającym na wykonaniu pracy przedstawiającej miejsce, okoliczności lub sytuację związane z podróżą, o jakiej się marzy. Wasza kreatywności i pomysłowość nie zna granic! Otrzymaliśmy wiele różnorodnych i oryginalnych prac, spośród których wyłoniliśmy 12 laureatów – autorzy otrzymują nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy jako podziękowanie za udział w konkursie.

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy od 7 listopada do Oddziału dla dzieci (Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2).

Najciekawsze prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w Mediatece przy ul. Wojska Polskiego 2.

Laureaci konkursu:
Nagrodzeni:
          ♦ Zuzanna Glegoła Zdjęcie prezentujące prace eksponowane na wystawie pokonkursowej "Moja wymarzona podróż".
          ♦ Marta Matysiak
          ♦ Lena Mazurek
          ♦ Zofia Pawłowska
          ♦ Bartosz Urbanek
          ♦ Jan Wiejak

Wyróżnieni:
          ♦ Adam Czępiński
          ♦ Michał Dobosz
          ♦ Julia Dzierżak
          ♦ Ewa Mielczarska
          ♦ Michalina Olszak (SP nr 6)
          ♦ Stanisław Szmyrgałło

Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy odbycia swojej wymarzonej podróży!

Konkurs “Moja wymarzona podróż” jest realizowany w ramach projektu “Ciekawi świata” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.