Wakacje z książką – podsumowanie akcji

Dziecko siedzące na zielonym krzaczku na plaży, w rękach trzyma otwartą ogromną błękitną książkę. Obok leży kocyk w biało-niebieskie pasy. Powyżej na niebieskim tle sugerującym morze napis: "Wakacje z książką".

“Wakacje z książką” – podsumowanie akcji

Gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszej akcji czytelniczej “Wakacje z książką”!

Cieszymy się, że przez całe wakacje regularnie odwiedzaliście Oddział dla dzieci i Filie, aktywnie wypożyczając książki oraz wykonując interesujące i pomysłowe prace: ilustracje do ulubionych lektur, krzyżówki, projekty maskotek czy pisząc opowiadania.  Wasza kreatywność nie zna granic!

Doceniając ogromne zaangażowanie naszych małych Czytelników przygotowaliśmy wystawę prac wyróżnionych w akcji “Wakacje z książką”, którą można podziwiać w Bibliotece, przy ul. Głębokiej 7A.

Wszystkie dzieci, które w terminie do 31 sierpnia złożyły uzupełnioną naklejkami kartę uczestnika zapraszamy po odbiór nagród. Upominki czekają w Oddziale dla dzieci i w Filiach – w miejscu, gdzie pobrano kartę “Wakacje z książką” i zgłoszono się do akcji.

Gratulujemy i zapraszamy do Biblioteki i wypożyczania książek przez cały rok!