“Spotkanie z Afryką. Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda” – spotkanie podróżnicze dla młodzieży

“Spotkanie z Afryką. Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda” Robert Gondek
spotkanie podróżnicze dla młodzieży
30 listopada 2023 r., godz. 9.00

Młodzież 13+ serdecznie zapraszamy na spotkanie z Robertem Gondkiem – fotografem przyrody, podróżnikiem i miłośnikiem Afryki, który opowie o faunie, florze, najwyższych afrykańskich górach, ich różnorodności i zdobywaniu szczytów.  Nasz Gość zabierze młodzież m.in. na pokryte lodowcami Kilimandżaro, kolorowe Góry Księżycowe w Ugandzie, do tętniących życiem afrykańskich parków narodowych  czy masajskich wiosek w Tanzanii. Opowieść uzupełni prezentacja zdjęć.

Po spotkaniu możliwość nabycia książki/albumu fotograficznego “W drodze na najwyższe szczyty”, pocztówek, koszulek i rękodzieła afrykańskiego: figurek i biżuterii.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910

Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/

Robert Gondek odwiedził 20 afrykańskich krajów. Członek Akademii Odkrywcy im. Tony Halika oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody. Za realizację projektu “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni. Autor książki/albumu fotograficznego “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, a także ebooka podróżniczego “Poradnik przed podróżą do Afryki – Tanzania, Kenia”. Swoje teksty publikował w „National Geographic Traveler”, „Podróże” czy „Poznaj Świat”.

Plakat zapraszający na spotkanie organizowane w ramach projektu "Ciekawi świata". Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza "Spotkanie z Afryką. Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda" - spotkanie podróżnicze dla młodzieży 13+. Zapraszamy grupy zorganizowane, 30 listopada 2023, godz. 9.00, Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2 (sala widowiskowa). Ilość miejsc ograniczona. Zapisy tel. 81 45 11 910. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poniżej logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki i patronów medialnych.