Moja wymarzona podróż – konkurs plastyczny

“Moja wymarzona podróż”
konkurs plastyczny
10 – 28 października 2023 r.

Dzieci i młodzież w wieku 6 – 18 lat zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. “Moja wymarzona podróż” polegającym na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej miejsce, okoliczności lub sytuację związane z podróżą, o jakiej się marzy. Technika pracy dowolna, format A4 lub A3.

Prace konkursowe należy składać w Oddziale dla dzieci (ul. Wojska Polskiego 2) w terminie od 10 do 28 października 2023 r..

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 3 listopada 2023 r. na stronie internetowej Biblioteki. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Bibliotece przy ul. Wojska Polskiego 2.

Do pobrania Regulamin konkursu “Moja wymarzona podróż”
Zgoda opiekuna

Konkurs “Moja wymarzona podróż” jest realizowany w ramach projektu “Ciekawi świata” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Plakat informujący o konkursie plastycznym w ramach projektu "Ciekawi świata". Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży 6-18 lat "Moja wymarzona podróż". Prace konkursowe można składać od 10 do 28 października 2023 r. w Oddziale dla dzieci, ul. Wojska Polskiego 2. Szczegóły w regulaminie konkursu: www.biblioteka.pulawy.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Poniżej logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki i patronów medialnych.