“Indie” Piotr Kowalczyk/ Ciekawi świata

„Indie: egzotyczny kraj kontrastów” Piotr Kowalczyk
spotkanie podróżnicze
11 czerwca 2024, godz. 11.00

Serdecznie zapraszamy młodzież 13+ na barwną i egzotyczną wyprawę do Indii, w którą udamy się razem z podróżnikiem i fotografem Piotrem Kowalczykiem.  Indie to wielki kraj jeszcze większych kontrastów, na który składa się ponad miliard ludzi, miejsc i tradycji, od Himalajów przez pustynię do tropikalnej dżungli. Spotkanie pt. „Indie: egzotyczny kraj kontrastów” będzie opowieścią z podróży do innego świata.

Piotr Kowalczyk – podróżnik, fotograf, publicysta. Od lat związany z turystyką jako pilot wycieczek i przewodnik. Miłośnik kultury Azji i podróży poza utartymi szlakami. Założyciel portalu „Globtroterzy.net” oraz pomysłodawca festiwalu Tydzień Ziemi na Uniwersytecie Szczecińskim. Organizuje prelekcje w całej Polsce i prowadzi autorskie wyprawy.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy od 3 czerwca pod nr tel. 81 45 11 910

Mediateka. ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/

Ciekawi świata. "Indie: egzotyczny kraj kontrastów" Piotr Kowalczyk. 11 czerwca 2024 r., godz. 11.00, Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2. Spotkanie dla młodzieży 13+. Zapraszamy grupy zorganizowane. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 81 45 11 910. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.