Dzień w Azji – warsztaty dla dzieci

“Dzień w Azji” Anna i Krzysztof Kobusowie
warsztaty

12 października 2023 r., godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy na dzień w Azji z Anną i Krzysztofem Kobusami, którzy zabiorą dzieci na spotkanie z mieszkańcami kilku krajów Azji, by poznać ich życie i zwyczaje. Podczas warsztatów m.in. dowiemy się po co w Chinach powstał Wielki Mur oraz jak zjeść zupę pałeczkami, poznamy życie dzieci w górskich wioskach w Birmie i weźmiemy udział w ceremonii wstępowania do klasztoru (a także znajdziemy klasztor skaczących kotów!), odwiedzając Indonezję przekonamy się, czy małpy mogą mieć swoją świątynię i gdzie rośnie ryż, zobaczymy także jak wygląda tajski targ rybny na wodzie.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Anny i Krzysztofa Kobusów.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 9 lat.

Ilość miejsc ograniczona – spotkanie tylko dla jednej grupy zorganizowanej, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910.

Anna i Krzysztof Kobusowie – dziennikarze, podróżnicy, fotografowie. Prowadzą warsztaty dla dzieci, multimedialne prezentacje od przedszkola do seniora oraz pokazy na najważniejszych festiwalach podróżniczych opowiadając  o niezwykłych atrakcjach Polski i przybliżając kulturę innych krajów. Autorzy “Księgi niezwykłych zwierząt”, “Polski NAJ” czy “Poradnika młodego podróżnika”. Współpracują z National Geographic i Polską Organizacją Turystyczną.