“Dzieciaki świata” – spotkanie dla dzieci

Grafika informująca o spotkaniu. Na grafice zamieszczono zdjęcie Jakuba Rybickiego, w tle grające w piłkę dzieci. Powyżej napis "Ciekawi świata. "Dzieciaki świata", Jakub Rybicki.

“Dzieciaki świata” Jakub Rybicki
30 maja 2023 r., godz. 10.00

Dzieci w wieku 7 – 10 lat zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i fotografem Jakubem Rybickim, który opowie o “Dzieciakach świata”.

Jak wygląda życie w mongolskiej jurcie? Jakie są obowiązki dzieci w osadzie pasterskiej w Afganistanie? Dlaczego dzieciaki w obozie dla uchodźców w Iraku najbardziej czekają na otwarcie szkoły? Młodzi słuchacze mają szansę zobaczyć jak żyją, bawią się, uczą i pracują ich rówieśnicy w najdalszych zakątkach planety i przekonać się, że na ich tle są w całkiem uprzywilejowanej pozycji.

Spotkanie dla grup zorganizowanych. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel.: 81 45 11 910.

Jakub Rybicki – dziennikarz, ekspert od krajów byłego ZSRR i Bliskiego Wschodu, alpinista. Autor książki „Po Bajkale”, będącej relacją z wyprawy rowerowej zimą po zamarzniętym Bajkale. Laureat światowych nagród fotograficznych. Rowerem, pieszo, konno i samochodem odwiedził jak dotąd 70 krajów.

Plakat informujący o spotkaniu. Na plakacie zdjęcie Jakuba Rybickiego, w tle fotografie dzieci i jurty mongolskiej. Od góry logo projektu "Ciekawi świata" i tekst: "Mediateka Puławy zaprasza "Dzieciaki świata" Jakub Rybicki, 30 maja 2023, godz. 10.00, Mediateka ul. Wojska Polskiego 2, spotkanie dla dzieci 7-10 lat, zapraszamy grupy zorganizowane, ilość miejsc ograniczona, zapisy: 81 45 11 910. Na belce na dole plakatu napis: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki Miejskiej w Puławach oraz patronów medialnych Wspólnoty Puławskiej, LPU24.pl, Radia Impuls i To Nasz Region.