“Po drogach i bezdrożach Mongolii” Dariusz Stępień – spotkanie podróżnicze

“Po drogach i bezdrożach Mongolii” Dariusz Stępień
spotkanie podróżnicze
29 maja 2026, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Stępniem, który podzieli się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z podroży po Mongolii. Usłyszymy m.in. o wędrówce przez Pustynię Gobi, codziennym życiu nomadów i niezwykłych hodowcach reniferów, urokach Ułan Bator, dinozaurach z Płonących Klifów czy mongolskich kulinariach zapierających dech w piersiach. Spotkanie uzupełni prezentacja zdjęć.

Dariusz Stępień – geograf, dziennikarz, podróżnik, autor książki pt. “Trzy światy. Zapiski z podróży po Sri Lance, Mongolii i Japonii”. 

Po spotkaniu możliwość zakupu książki “Trzy światy”.

Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/

"Po drogach i bezdrożach Mongolii" Dariusz Stępień - spotkanie podróżnicze. 29 maja 2026 (piątek), godz. 17.00. Mediateka. ul. Wojska Polskiego 2, sala widowiskowa. Dariusz Stępień - geograf, podróżnik, dziennikarz, autor książki "Trzy światy. Zapiski z podróży po Sri Lance, Mongolii i Japonii".