“Po drogach i bezdrożach Mongolii” Dariusz Stępień
spotkanie podróżnicze
29 maja 2026, godz. 17.00
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Stępniem, który podzieli się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z podroży po Mongolii. Usłyszymy m.in. o wędrówce przez Pustynię Gobi, codziennym życiu nomadów i niezwykłych hodowcach reniferów, urokach Ułan Bator, dinozaurach z Płonących Klifów czy mongolskich kulinariach zapierających dech w piersiach. Spotkanie uzupełni prezentacja zdjęć.
Dariusz Stępień – geograf, dziennikarz, podróżnik, autor książki pt. “Trzy światy. Zapiski z podróży po Sri Lance, Mongolii i Japonii”.
Po spotkaniu możliwość zakupu książki “Trzy światy”.
Mediateka, ul. Wojska Polskiego 2 /sala widowiskowa/


